Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hulín remizoval v Hodoníně 1:1

12.11.2017

V 15. kole Spartak Hulín zajížděl k nováčkovi. Hodonín vyhrál naposledy před měsícem 3:1 v Otrokovicích. Spartak Hulín v týdnu porazil vysoko Valašské Meziříčí 6:0. Nyní s dalším nováčkem pouze remizoval 1:1. Poslední kolo Spartak odehraje v pátek 17. 11. v Líšni 13:30. 

Úvod zápasu nabídl klasické oťukávání, kdy se ani jedno mužstvo nepouštělo do ničeho riskantního.  O první střelu zápasu se postaral Lukáš Michna, ale z jeho střely byl pouze roh. Ve 13. minutě domácí kapitán Polách dostal míč na půli hřiště, ale jeho šanci namířil pouze do bránícího hráče. Ve 24. minutě padla první branka. Lehce tečovanou střílenou přihrávkou poslal do vedení hulínský Miroslav Tureček. Lukáš Michna ve 34.minutě mohl zahrozit, šanci však opět špatně vyřešil. Před koncem poločasu se do stoprocentní šance dostal Filip Žák, trefil pouze golmana Chytila. 

V 60. minutě mohli jít hulínští do dvoubrankového vedení, kdy školáckou chybu Paděry vystihl jeden z hulínských hráčů, ale střelu vychytal Petráš. V 67. minutě domácí vyrovnali. Střídající Zdeněk Šturma po rohu Polácha, dostal míč na zadní tyč a z voleje srovnal stav na 1:1. V 72. minutě velkou šanci promarnili domácí, kdy Šturma poslal míč přímo na golmana, dorážku však Sasín nevyužil. 

Hodnocení trenéra: V dnešním zápase se projevil zápasový rytmus tohoto týdne, kdy se na nás projevila únava. Navíc před utkáním se nám zranil Michal Dvořáček a během zápasu Michal Vyskočil, musel jsem tedy dělat nějaké změny v sestavě a bylo vidět, že pro některé hráče posty nebyly ty pravé. Škoda ale, že v době tlaku Hodonína, kdy jsme měli dvě tutovky na potvrzení vedení, jsme ani jednu neproměnili. Možná, že kdybychom to proměnili, odpor Hodonína bychom zlomili a zápas bychom už dovedli do vítězství. To by ale pro Hodonín bylo kruté. Posledních deset minut první půle a většinu druhého poločasu byl Hodonín lepší na míči, aktivnější a důraznější. Takže i když jsme vedli, nakonec jsme rádi i za bod.

Autor: Haldinová