Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Muži HK Kroměříž prohráli v Břeclavi po prodloužení

12.11.2017

V 9. kole Krajské ligy mužů museli Hanáci do Břeclavi. Byli v utkání favoritem – venku doposud vyhráli na 4 pokusy třikrát. V 10. minutě zápasu dostala Kroměříž přesilovku, jenže v ní inkasovala. Okamžitě pak vyrovnala. Ve 20. minutě přidali Hanáci druhou trefu. Také ve 2. dějství jsme měli více ze hry, ale gólově jsme vyšli naprázdno. Umožnili jsme  naopak Břeclavi ve 40. minutě srovnat na 2:2. Ve 3. třetině se už skóre nezměnilo, ač jsme měli trvalou převahu. Chyběla "jiskra", větší nasazení, donést puk do klece třeba i "v zubech". Hanáci ztratili zápas 2:3 po prodloužení, do tabulky jim přibyl bod. V sobotu 18. 11. hostí od 17:00 v Kroměříži HC Uničov.

Utkání v Břeclavi "otevřel Patrik Zavřel" svým krásným únikem. Ve 2. minutě se uvolnil zleva, ale jeho střela minula levou tyčku. Poté se aktivita nastěhuje na hokejky domácích Lvů, ovšem bez gólové pointy. Pověstnými kombinacemi se Kroměřížští ohánějí zase až od 7. minuty.

Druhá třetina začala otevřenou hrou. Ve 23. minutě Hanáci inkasují dvouminutový trest, po špatném střídání. Pološance se ve druhém dějství střídaly u obou mužstev. 

Třetí třetina byla o útočné režii Kroměříže, která se bohužel utápí v kombinacích a potýká se s enormní a poctivou snahou domácích. Domácí hráli tvrdě. Prodloužení skončilo po 48 vteřinách, kdy domácí borec zpoza kruhu otřel o levou tyčku vítězný gól.

HC Lvi Břeclav – HK Kroměříž 3:2 po prodloužení (1:2, 1:0, 0:0 – 1:0)

Sestava HK Kroměříž:
Karola, Fajgl – Jergl, R. Šťastný – Osina, Vávra – Paksi, Tomek – F. Laciga, Murín, M. Gazda – Zavřel, Hradil, Vaněk – Nedbal, Jelínek, Brada

Příští zápas našich Hanáků je domácí!
V sobotu 18. 11. hostí od 17:00 mužský tým HC Orli Uničov.

Zdroj: HK Kroměříž