Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

V sobotu startují zlínští futsalisté doma proti nováčkovi z Jakubčovic

10.10.2017

Zlínští futsalisté (VŠSK Futsal Zlín) odehráli další přípravné utkání, tentokrát v Bystřici pod Hostýnem.
" V zápase jsme zvítězili větším rozdílem, nicméně důležitější byly poznatky ze hry, které ukázaly určité nedostatky, na kterých musíme zapracovat," rekapituloval Krajča ml.

Naopak i dobré věci v tomto zápase futsalisté prokázali a dál z nich určitě budou chtít těžit v lize. Velmi dobré výkony podali oba brankáři. K týmu se připojil další člen "Američan" Václav Křepelka a dále se chystá příchod "Němce" Jirka Kováře. Další posilou je nyní Pavel Bršlica.

"Věřím, že máme kvalitní tým, který bude konkurenceschopný. Navíc, dostatek hráčů nám zaručuje, že už se nebudou opakovat situace z předchozích ročníků, když jsme do Jeseníku odjeli třeba v šesti hráčích," vzpomíná na krušné časy jeden z hráčů.

"Jakubčovice budou pro nás všechny velkou neznámou, ale určitě budou jako nováček soutěže velmi nebezpeční. V posledním přípravném utkání dokázali remizovat na hřišti Baníku Ostrava, takže nás nečeká nic jednoduchého. Nicméně chceme začít lépe než loni, takže nás zajímá pouze vítězství," uzavírá Pavel Krajča před startem ligy.

POZOR: 18. 10. důležité utkání proti CHRUDIMI ve ZLÍNĚ!

Autor: Haldinová, foto facebook