Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

VŠSK Futsal Zlín nastoupí proti Chrudimi

12.09.2017

Klub byl založen v roce 2014 pod názvem UTB Futsal Team Zlín za účelem reprezentování univerzity na Českých univerzitních hrách i Evropských univerzitních hrách v Římě, sehrávání přátelských utkání apod. Po vítězství na Evropských univerzitních hrách v Římě byla klubu nabídnuta divoká karta pro vstup do 2.nejvyšší ligy.

Letos zahajují již třetí sezónu pod názvem VŠSK Futsal Zlín (Vysokoškolský sportovní klub). Největší úspěchy: 1. místo Evropské univerzitní hry EUROROMA 2014, semifinále poháru FAČR 2016 (proti Chrudimi).
Letos se podívají hráči "alespoň" do osmifinále, kde se utkají proti nejlepšímu mužstvu v ČR, opět proti Chrudimi. TERMÍN BUDE UPŘESNĚN (sledujte oficiální facebook klubu)

I tento klub poznamenal pár odchodů, ale samotní hráči věří, že udělají pár nových posil. Po manažerské stránce se o klub stará Pavel Krajča ml. spolu s Rosťou Slobodianem, trenérem je Pavel Postava st. a vedoucím mužstva je Pavel Krajča st.

Mužstvo tvoří hráči, co si prošli zlínským fotbalem. Pavel Postava, Pavel Krajča, Rosťa Slobodian, Huťka Michal, Žáček Ondřej, Vojta Kalus, Patrik Hlobil. Dále máme slovenské hráče Lukáš Juhás a Patrik Antošík a na přípravě momentálně dvě velké posily Zdeňu Konečníka, který hrál první fotbalovou ligu. Dále je tu třeba Dan Spurný, který má zkušenosti ze druhé futsalové ligy, ještě pod Vysokou školou Báňskou v Ostravě, která je soupeřem zlínského klubu a tradičním účastníkem druhé ligy. Brankářskou dvojici tvoří Mikel a Nevřala.

Autor: Haldinová, foto facebook

Související fotografie