Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax s Kamilou Krátkou

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Otrokovice získaly první bod v nové sezóně, remizovaly s Rýmařovem 1:1

13.08.2017

Rýmařov po ztrátě vítězství v posledních minutách z prvního kola získal bod za remízu 1:1 v Otrokovicích. Ty tak mají po dvou kolech, které obě hrály doma, pouze jeden bod.

Otrokovice byly v prvním poločase lepším týmem. Rýmařov se podle slov svého trenéra Furika v první půli hledal. Domácí tým přetavil převahu i ve vedoucí branku. Ve 35. minutě zahrávali domácí fotbalisté roh a míč propadl mezi stopery, kde míč hlavou na zadní tyč uklidil Juráň. Viktorka tak šla do kabin spokojenější s hubeným náskokem 1:0.

Ve druhém poločase se rymářovští fotbalisté zlepšili. Podle slov trenéra začali více bojovat a kombinovat. Pramenila z toho vyrovnávací branka, kdy dostal Němec kolmici a podél brankáře po osmi minutách hry ve druhém poločase vyrovnal. Hosté měli ještě i velkou příležitost na to strhnout výsledek na svoji stranu, když nastřelili břevno a následně se míč odrazil k jednomu z útočících hráčů, ale tak nešťastně, že sám před odkrytou bránou nedokázal zareagovat. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Zdroj: Fotbal u nás, foto facebook