Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax s Kamilou Krátkou

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Reprezentace U19 uhrála remízu s Chile, v sobotu ji čeká domácí Japonsko

11.08.2017

Reprezentace do 19 let vstoupila do nové sezony výhrou v úvodním utkání SBS Cupu v Japonsku. Domácí tým Shuzuoky porazila 2:1. Ve druhém utkání na SBS Cupu v Japonsku remizovala reprezentace do 19 let s Chile 1:1, penaltový rozstřel zvládl lépe soupeř.

"Uhráli jsme cennou remízu s výborným fotbalovým soupeřem, kterému jsme nemohli konkurovat v držení míče, ale na šance to bylo vyrovnané utkání. Bohužel jsme udělali zbytečnou chybu ve středu pole, nabídli soupeři brejk, ze kterého šel do vedení a nevypadalo to s námi dobře. Naštěstí s přispěním střídajících hráčů jsme si v závěru vytvořili krátký tlak, ze kterého jsme dokázali vyrovnat. Na penalty jsme prohráli, ale hráči dnes podali velmi pracovitý a chvílemi i kvalitní výkon," zhodnotil zápas trenér Luboš Kozel.Chile "19" - Česká republika "19" 1:1 (0:0), na penalty 4:2

Góly: 59. Guerra - 78. Král (Žitný)
Sestava ČR: Gröger - Schneider, Čihák, Král, Sláma - Sedláček (74. Beňo), Krejčí (65. Hönig), Růsek (74. Žitný) - Zifčák (55. Tvaroh), Drchal (65. Šípek), Pfeifer (80. Penc). Trenér Kozel.

Dalším soupeřem českého týmu na turnaji bude v sobotu domácí Japonsko.

Zdroj: Oficiální web fotbalu, foto facebook