Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Maškarní bál, aneb PLES plný komedie - VIP host - VAŠO PATEJDL / 23. března

23.03.2019

Vážení přátelé, do Kroměříže míří jeden z nejoblíbenějších slovenských zpěváků a textařů – VAŠO PATEJDL – MAŠKARNÍ BÁL, aneb PLES plný komedie. 
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 
Předprodej vstupenek ZAHÁJEN 
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 
Předprodej v Kroměříži zde - cena 390 Kč: 
1) Cestovní kancelář Frčíme – ulice 1. máje 281/2, Kroměříž (pondělí až pátek od 9. do 12., od 13. do  17. hodiny)
2) Mimo tyto hodiny po dohodě i v Rádiu Kroměříž – tel. 604 94 22 57

Předprodej vstupenek ONLINE
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 
Vstupenky (e-ticket) zakoupíte zde: www.TicketStream.cz
Cena za e-ticket 390 Kč + 25 Kč poplatek za prodej. 
Vstupenky si můžete zakoupit a vytisknout na internetu, nebo vám i vytisknou v CK Frčíme. 

Upozorňujeme, že v CK Frčíme si můžete koupit i jiné vstupenky než ty, které vidíte online. 
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
VAŠO PATEJDL vystoupí na konci plesové sezony – v sobotu 23. března 2019 v Kroměříži v Domě kultury na 3. ročníku plesu, který pro vás chystá tým Rádia Kroměříž.

►►► VAŠO PATEJDL v KROMĚŘÍŽI ◄◄◄

„Je to poslední ples této sezony v Kroměříži, tak chceme, abyste se ještě jednou skvěle pobavili. Tedy nachystejte si škrabošky, masky, převleky a těšíme se na piráty, strašidýlka, sestřičky, ale i doktory, pohádkové postavy, či letošky apod. Samozřejmě můžete dorazit i v klasických společenských - plesových šatech. K tomu všemu zazpívá Vašo Patejdl své největší hity v pořadu „Hity od elánu po fontánu, “ řekl za organizaci Mirek Karásek z Radia Kroměříž. 

►►► MAŠKARNÍ BÁL aneb PLES PLNÝ KOMEDIE ◄◄◄

Sobota 23. března od 20 hodin – Dům kultury Kroměříž. 
Ples, který vás bude bavit – škrabošky, masky, převleky. 

3x LIVE MUSIC – kapela "Marathon Dance Band"
Diskotéka Radia Kroměříž
Královský fotokoutek
Plesem provází moderátoři Radia Kroměříž 
Cena vstupenky 390 Kč

Sobota 23. března od 20 hodiny
Ukončujeme plesovou sezonu v Kroměříži – ples pořádá Radio Kroměříž

E-TICKET na www.TicketStream.cz – rezervace nejsou možné! 

Důležité informace: 
Vstupenky si můžete zakoupit do 22. března. Případný prodej vstupenek na místě konání akce bude zahájen 23. března v 19 hodin. 

HLAVNÍ PARTNEŘI PLESU:

Prodej a servis vozů Citroën, servis vozů Subaru. Kotojedy 53 - www.mservis-citroen.cz

Exkluzivní partneři plesu:

Optika Fénix, kvalitní optik v samotném centru Kroměříže. Najdete nás Riegrově náměstí naproti kostela. www.optikafenix.cz


Partneři plesu:
ZALOŽEN 1872. V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, jak dosvědčují četné písemné prameny k dějinám tohoto starobylého města. V současné době se v Přerově vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes přinášejí produktu úspěch. V průběhu let 1995 – 2014 získalo pivo ZUBR přes 50 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár PIVEX, České pivo, švédský Beer and Whisky festival či německá soutěž European Beer Star. Získaný počet medailí je v rámci České republiky ojedinělý a nemá konkurenci. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.
Více na www.zubr.cz


Držitel titulu Zlatá Evropská pivní hvězda za pivo Litovel Premium. 
Pivovar Litovel byl založen roku 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek - ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření piva, které sahají až do r. 1291. Od počátku byl  v českých rukou a není tomu jinak ani dnes. Snad právě proto se zde vaří pivo klasickým způsobem. Znamená to, že se dodržují osvědčené technologické postupy: pivo se vaří na danou stupňovitost, hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích na spilce a následuje dlouhé zrání tzv. dokvašování v ležáckém sklepě. Zpracovávají se  vysoce kvalitní domácí suroviny. Nepoužívají se urychlovací procesy s následným ředěním, umělým dobarvováním a dosycováním CO2. To vše má velký vliv na skutečnou kvalitu piva.  S litovelským pivovarem je spjato jméno našeho nejslavnějšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského, který v pivovaře bydlel a dokonce v pivovarském parku i trénoval. Jeho manželkou byla totiž dcera prvního litovelského sládka Josefa Elledera.
Královské pivo Litovel je „skutečná klasika“ oceňovaná  odborníky z oboru pivovarnictví na nejprestižnějších anonymních soutěžích a výstavách doma i v zahraničí.
Více na www.litovel.cz