Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

MEKY ŽBIRKA na reprezentačním plese města a rádia Kroměříž - 19. ledna

19.01.2019

Dámy a pánové, reprezentační PLES MĚSTA KROMĚŘÍŽE & RADIA KROMĚŘÍŽ 2019!

Vstupenky stále k dostání, více zde: colosseum.dk-kromeriz.cz !!! Nově v prodeji i restaurace Scéna.

V sobotu 19. ledna 2019 se v kroměřížském Domě kultury uskuteční Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž.

►►► VIP HOST: MEKY ŽBIRKA ◄◄◄
Rok 2019 bude ve znamení 30. let od Sametové revoluce. Oslavy tohoto výročí začneme již z kraje roku, připravujeme Česko-Slovenský ples, který bude ve znamení "devítek". Koná se 19. ledna 2019, začátek je v 19 hodin. 

Jako top osobnost Česko-Slovenska jsme pozvali zpěváka s nezaměnitelným hlasem. Po letech si v Kroměříži opět užijete a zažijete Mekyho Žbirku.

Po celý večer vám bude hrát 12členný big band ze Zlína, kapela DANCE BAND, která zahraje především největší československé hity. 
Chybět nebude cimbálovka, taneční vystoupení mistrů ČR ve formacích Starlet Brno, mažoretky LEXY, ve foyer vás bude bavit Swing band Kroměříž a celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž.

V ceně vstupenky je tradiční raut. O vše se postará Restaurace & Kavárna Scéna. Zpestřením plesu bude tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun!

Ceny vstupenek:
550 Kč (Hlavní sál, část balkonu)
490 Kč (Nový sál - 2. patro a část balkonu)
440 Kč (restaurace Scéna) - zatím neprobíhá předprodej  

Vstupenky se do foyer neprodávají!

V ceně všech vstupenek je slavnostní raut. 
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Předprodej vstupenek od 7. prosince na těchto místech:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
1)      Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)
2)      KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž
3)      EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž
 
OTEVÍRACÍ DOBY POKLADEN - www.dk-kromeriz.cz/vstupenky
 
E-TICKET! 
Vstupenky si můžete zakoupit a vytisknout i na internetu:
 
Důležité informace: 
Rezervace skončily. 
 
Od úterý 15. ledna do pátku 18. ledna do 12. hodiny si můžete na pokladnách Domu kultury zakoupit zbylé vstupenky (pokud zůstanou). 
Případný prodej vstupenek na místě konání akce bude zahájen 19. ledna v 18 hodin. 
 
Spolupořadatelé plesu: Radio Kroměříž a město Kroměříž 
 
Organizátor plesu: Radio Kroměříž – informace na čísle 604/94 22 57 


HLAVNÍ PARTNEŘI PLESU:


Prodej a servis vozů Citroën, servis vozů Subaru. Kotojedy 53 - www.mservis-citroen.cz
Matrace pro všechny generace, matrace pro celou rodinu, matrace plné přírody od regionálního výrobce. Studio zdravého spánku na Komenského náměstí v Kroměříži.
www.mpo-matrace.cz


Exkluzivní partneři plesu:

Optika Fénix, kvalitní optik v samotném centru Kroměříže. Najdete nás Riegrově náměstí naproti kostela. www.optikafenix.cz


Společnost MONT-KOVO se zaměřuje na výrobu a dodávku montovaných hal a ocelových konstrukcí již od roku 1995. V referencích společnosti MONT-KOVO můžete nalézt nejrůznější administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony a autoservisy, ocelové konstrukce atd.

Partneři plesu:

PIVOVAR ZUBR

ZALOŽEN 1872. V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, jak dosvědčují četné písemné prameny k dějinám tohoto starobylého města. V současné době se v Přerově vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes přinášejí produktu úspěch. V průběhu let 1995 – 2014 získalo pivo ZUBR přes 50 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár PIVEX, České pivo, švédský Beer and Whisky festival či německá soutěž European Beer Star. Získaný počet medailí je v rámci České republiky ojedinělý a nemá konkurenci. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.
Více na www.zubr.cz


Držitel titulu Zlatá Evropská pivní hvězda za pivo Litovel Premium. 
Pivovar Litovel byl založen roku 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek - ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření piva, které sahají až do r. 1291. Od počátku byl  v českých rukou a není tomu jinak ani dnes. Snad právě proto se zde vaří pivo klasickým způsobem. Znamená to, že se dodržují osvědčené technologické postupy: pivo se vaří na danou stupňovitost, hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích na spilce a následuje dlouhé zrání tzv. dokvašování v ležáckém sklepě. Zpracovávají se  vysoce kvalitní domácí suroviny. Nepoužívají se urychlovací procesy s následným ředěním, umělým dobarvováním a dosycováním CO2. To vše má velký vliv na skutečnou kvalitu piva.  S litovelským pivovarem je spjato jméno našeho nejslavnějšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského, který v pivovaře bydlel a dokonce v pivovarském parku i trénoval. Jeho manželkou byla totiž dcera prvního litovelského sládka Josefa Elledera.
Královské pivo Litovel je „skutečná klasika“ oceňovaná  odborníky z oboru pivovarnictví na nejprestižnějších anonymních soutěžích a výstavách doma i v zahraničí.
Více na www.litovel.cz


Vychutnejte si bohatý slavnostní raut, který je zahrnut v ceně vstupenky, www.RKscena.cz
  

Související fotografie