Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Seriálová vykopávka každý pátek na Radiu Kroměříž - BEVERLY HILLS 90210

17.04.2018


Říká se, že to nejlepší přežije. Nezapomenutelné seriály našeho mládí nyní přeneseme každý pátek do ranního vysílání na Radiu Kroměříž - hned v 8:10!

Seriály nabité k prasknutí vtipnými gagy, které baví napříč generacemi, ale i lásky, eskapády a problémy hlavních hrdinů, které jsme kdysi prožívali s nimi. Vychutnejte si s námi pořádnou nálož nostalgie a vraťme se zpátky do bezstarostných časů u obrazovek. Vždy uslyšíte i píseň (skladbu) z tohoto seriálu. 

V pátek 20. dubna to bude seriál pro "mladé" - BEVERLY HILLS 90210 
Jaké jsou vaše vzpomínky na tento seriál? Napište nám na studio@radiokromeriz.cz a poslouchejte v pátek hned po 8. hodině Radio Kroměříž! 

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče).