Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

ŽIVĚ: Rozhovor s kapelou Limetal + soutěž o lístky na Dékáčko FEST

02.03.2018


První ročník Dékáčko FESTU se uskuteční v sobotu 10. března od 17:00 v kroměřížském Domě kulturyMezi hlavní hvězdy tohoto jednodenního festivalu bude patřit především hardrocková kapela Limetal, kterou na podzim roku 2015 založili čtyři bývalí členové skupiny Citron, a kteří k nám zavítají už příští týden do studia!  

Poslechněte si živě rozhovor s kapelou LIMETAL v úterý 6. března po 13. hodině s Pavlem Cackem. 

Radio Kroměříž vám od pondělí 5. března bude po celý týden rozdávat vstupenky na Dékáčko FEST, tak pozorně poslouchejte a čekejte na výzvu moderátora. Poté volejte do Radia Kroměříž na 577 477 123. 

DéKáčko FEST je oficiální název 1. ročníku „close-air“ festivalu v prostorách Domu kultury. Hudební produkce se bude odehrávat ve foyer, hudebním sále a společenském sále Domu kultury v Kroměříži.
Mezi hlavní hvězdy patří bezesporu ženská ostravská kapela Kapriola, rocková formace Ahard, crossover z Vyškova Dark Gamballe a především hardrocková kapela Limetal, kterou na podzim roku 2015 založili čtyři bývalí členové skupiny Citron. Program doplní také punkově naladění DneskaNe a vše zakončí rocková zábavová kapela Polygon. Ve foyer vystoupí vicemistr světa v hudebním loopingu, beatboxer a stand-up komik Ondřej Havlík známý pod přezdívkou En.dru a těšit se můžete také na autogramiádu členů Limetalu po jejich vystoupení.