Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zaregistrujte se do soutěže Tohle Rádio Žeru!! Rozdáváme menu a pizzu!

12.10.2018


TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy.
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu.

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte.

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Polední meníčka a lahodné pokrmy rozdáváme každé všední dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Zkrátka TOHLE RADIO ŽERU každý den na Radiu Kroměříž.

Od 15.10. do 26.10.2018 soutěžíme:

1) se stravováním v Mr. Grill, který najdete v Kovářské ulici v Kroměříži! Můžete si vybrat z rozmanité nabídky burgerů (Hot tip – Monster či Habanero burger), několika druhů kebabu (sandwich, wrap,..), quesadillas či burritos! Na své si přijdou i milovníci salátů! Vždy čerstvé, rychlé a klidně i možnost To-Go! Přijďte si pochutnat!2) s hudební restaurací Stará Masna v Kroměříži! Restaurace nabízí pokrmy české kuchyně, polední menu a pro milovníky piva vždy pět druhů piv na čepu! O víkendu je zde hudební program - ať už rockové revivalové skupiny, tak i mladé začínající kapely! Díky velké kapacitě restaurace je to vhodné místo pro pořádání svateb, společenských akcí či firemních večírků! Součástí restaurace je i dětský koutek a zastřešená terasa, na které se v létě griluje!
Stara-masna.cz

Zaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmínkami soutěže.
Důležité! Je nutné se zaregistrovat pod svým telefonním číslem. Tzn. že posluchač se musí nejen ohlásit sloganem Tohle Radio Žeru, ale hlavně svým jménem (které poslal v registraci).

Související fotografie