Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Soutěž Tohle Rádio Žeru má vánoční pauzu! Startuje opět 14. ledna 2019

07.12.2018

!!POZOR!! Registrační emaily posílejte znovu od 2. ledna 2019! Soutěž se do vysílání vrací 14. ledna 2019. 

TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy.
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu.

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte.

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Polední meníčka a lahodné pokrmy rozdáváme každé všední dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Zkrátka TOHLE RADIO ŽERU každý den na Radiu Kroměříž.

Od 26. 11. do 7.12. 2018 soutěžíme:


1) s kavárnou Atmosférou u zámku na Velkém náměstí v Kroměříži! Vychutnejte si u nás lahodné snídaňové menu nebo jen přijďte posedět ke skleničce dobrého vína a sýrového obloženého prkénka! Výběr z široké nabídky limonád, desertů, kvalitních vín a destilátů! Jsme otevření všem kreativním výstavám, vystoupením či workshopům! Přátelská a jedinečná - Atmosféra u zámku!
2) s restaurací a kavárnou Scéna na ulici Tovačovského v Kroměříži! Vyberte si u nás z každodenní široké nabídky poledního menu a výborných jídel z jídelního lístku! Naše prostory můžete využít k pořádání rodinných oslav, firemních večírků či svateb! U nás si přijde na své každý. Restauraceakavarnascena.czZaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmínkami soutěže.
Důležité! Je nutné se zaregistrovat pod svým telefonním číslem. Tzn. že posluchač se musí nejen ohlásit sloganem Tohle Radio Žeru, ale hlavně svým jménem (které poslal v registraci).