Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zaregistrujte se do soutěže Tohle Rádio Žeru!! Rozdáváme menu a BBQ žebra!!

23.11.2018


TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy.
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu.

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte.

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Polední meníčka a lahodné pokrmy rozdáváme každé všední dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Zkrátka TOHLE RADIO ŽERU každý den na Radiu Kroměříž.

Od 12. 11. do 23. 11. 2018 soutěžíme:1) s restaurací Černý Orel na Velkém náměstí v Kroměříži! Nabízí zde polední menu, speciality šéfkuchaře, pivo z tanků, degustaci piva i exkurze do pivovaru! Hned vedle restaurace navštivte pivnici, kde si vychutnáte grilovaná kuřata s výhledem na zámek či navštivte Ztracený bar v ulici Ztracená! Nezapomeňte se u nás ztratit..Stojíme za hřích! www.cerny-orel.eu

2)  s restaurací Nová Bohemia na Velkém náměstí v Kroměříži! S dokonalým výhledem přímo na zámek si můžete vychutnat jídla kontinentální kuchyně, polední menu nebo dokonce speciality jako grilovaná BBQ žebra, kolena, selátka a další pečená masa vcelku! Restaurace Nová Bohemia!

Zaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmínkami soutěže.
Důležité! Je nutné se zaregistrovat pod svým telefonním číslem. Tzn. že posluchač se musí nejen ohlásit sloganem Tohle Radio Žeru, ale hlavně svým jménem (které poslal v registraci).


Související fotografie