Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Soutěž Tohle rádio žeru je zpět! Registrujte se i v průběhu soutěže!

30.09.2018


TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy. 
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu. 

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte. 

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Polední meníčka a lahodné pokrmy rozdáváme každé všední dopoledne mezi 10. a 11. hodinou. Zkrátka TOHLE RADIO ŽERU každý den na Radiu Kroměříž. 

Od 17. 9. do 28. 9. soutěžíme s:


1) fresh barem MIXIE TO-GO na ulici 1. Máje v Kroměříži a jejich novinkou VEGEBURGEREM. Tuto originální fazolovou bombu si zamilujete již na první kousnutí! Dokonale vyšperkovaná receptura nadchne i zaryté masožravce a ohromí vás svou sytostí a lehkostí zároveň. Vegetariánské Burgery tak doplní stálou nabídku 100% smoothie, šťáv, pyré, raw dobrůtek, chia pudinků, makového „mléka", obilných baget, BIO Fair Trade kávy atd. K tomu navíc rozvoz každé ráno až k vám do kanceláře – co víc si přát? www.mixie.cz2) s nově otevřenou restaurací RADEGASTOVNA U BÍLÉHO LVA.
Moderní restauraci se špičkovou kuchyní, tankovým pivem z dílny Plzeňského Prazdroje, originálním prostředím pro pány i dámy, najdete v bývalé restauraci U lva v Kroměříži na Velehradské ulici. Více na www.radegastovnaubileholva.cz

Zaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmí­nkami soutěže.

Související fotografie