Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Soutěž Tohle Rádio Žeru! Rozdáváme snídaně a panini se sandwichi

22.02.2019

TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy.
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den nově mezi 8. a 9. hod. a také klasicky mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu.

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte.

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Od 11.2. do 22.2.2019 soutěžíme:

s Academy cafe a coctail bar v Kovářské ulici v Kroměříži o snídaňové menu dle vlastního výběru! Jedinečný styl kavárny Vás přiměje posedět u šálku dobré kávy ve dne a v pozdějších hodinách ochutnat některý z kokteilů či destilátů. Kavárna nabízí i lehké občerstvení, po jehož požití si nemusíte dělat výčitky! Taková je kavárna Academy cafe a coctail bar v Kroměříži! www.academybar.cz

a

s Cukrárnou Polárkou na náměstí Míru v Hulíně o poukaz na jídlo dle vlastního výběru v hodnotě 100,-Kč! Nabízí hned několik druhů káv, zákusků, výborných dezertů a domácích smetanových dortů vyráběných v cukrárně. Dále nabízí zeleninové saláty, zapečené panini, bagety či palačinky. Možnost pořádání malých soukromých akcí a oslav. Otevřeno od 9 do 18 hodin. Cukrárna Polárka v Hulíně na náměstí!


Zaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmí­nkami soutěže.
Důležité! Je nutné se zaregistrovat pod svým telefonním číslem. Tzn. že posluchač se musí nejen ohlásit sloganem Tohle Radio Žeru, ale hlavně svým jménem (které poslal v registraci).


Související fotografie