Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Soutěž Tohle Rádio Žeru je zpět, rozdáváme polední menu! Registrujte se!

18.01.2019

TOHLE RADIO ŽERU - slogan, který nesmíte vypustit z hlavy.
Skvělá jídla rozdáváme každý všední den nově mezi 8. a 9. hod. a také klasicky mezi 10. - 11. hod.!

Zaregistrujte se do soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte skvělé jídlo v oblíbených restauracích v našem regionu.

Právě teď pošlete své jméno a telefonní číslo na soutez@radiokromeriz.cz! V okamžiku, kdy Vám zavoláme z Radia Kroměříž, musíte se představit sloganem "TOHLE RADIO ŽERU" a vyhráváte.

Pozor! Registrovat se můžete každý den 1x, čím více registrací máte, tím vyšší je šance na výhru!

Od 14. do 18. ledna 2019 soutěžíme s:

restaurací Radniční sklípek v Kovářské ulici v Kroměříži! K nim můžete zajít jak na lehce stravitelný oběd, tak večer na pořádný steak z vyzrálého hovězího masa, nebo třeba s přáteli ochutnat z jejich širokého výběru čepovaných řemeslných piv. Navíc pouze v Radničním sklípku si můžete vybrat z 11 rozlevaných zemských i přívlastkových vín z místních Arcibiskupských sklepů. A pokud plánujete nějakou rodinou nebo firemní akci, vyzkoušejte jejich online kalkulačku cateringu na www.radnicni-catering.cz/poptavka.

a


s restaurací U Rybníka na ulici Komenského v Chropyni! Restaurace nabízí výběr z denního menu pondělí až pátek! Dále také pochutiny k pivu a vínu – třeba nakládaný hermelín nebo tatarák! Rádi pro Vás uspořádáme v prostorách restaurace jakoukoliv oslavu, svatbu či večírek! Pronájem salonku je zdarma! To je osobitá restaurace U Rybníka v Chropyni! U Rybnika

Zaregistrujte se, představte se do telefonu heslem "Tohle rádio žeru" a vyhrajte lahodná jídla v oblíbených kroměřížských podnicích!

Účastí v této soutěži souhlasíte s těmito podmí­nkami soutěže.
Důležité! Je nutné se zaregistrovat pod svým telefonním číslem. Tzn. že posluchač se musí nejen ohlásit sloganem Tohle Radio Žeru, ale hlavně svým jménem (které poslal v registraci).


Související fotografie