Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Maškarní bál s VIP hostem Jankem Ledeckým! 17. března - vstupenky zde

17.03.2018

Vážení přátelé, do Kroměříže míří jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků JANEK LEDECKÝ s kapelou!

Důležité upozornění: na Maškarní můžete vyrazit jak v klasických plesových šatech, tak i v převleku (ty budou napojeni do soutěže o masku večera)!

JANEK LEDECKÝ vystoupí na konci plesové sezony – v sobotu 17. března 2018 v Kroměříži v Domě kultury na 2. ročníku plesu, který pro vás chystá tým Rádia Kroměříž.

►►► JANEK LEDECKÝ v KROMĚŘÍŽI ◄◄◄

„Po úspěšném 1. ročníku Maškarního bálu, který jsme nazvali ples komedie, i letos budeme ukončovat plesovou sezonu a to opět velkolepě! JANEK LEDECKÝ, stálice české pop-rock scény má ve své kapele i dva muzikanty z Kroměříže, Hanze Sedláře a Pavla Muchu a i na ně se moc těšíme,“ řekl za organizaci Mirek Karásek z Radia Kroměříž 

►►► MAŠKARNÍ BÁL aneb PLES PLNÝ KOMEDIE ◄◄◄

Sobota 17. března od 20 hodin – Dům kultury Kroměříž. 
Ples, který vás bude bavit – masky, kejklíři, šašci, harlekýni, komedianti. 

V.I.P. HOST – JANEK LEDECKÝ s kapelou

3x LIVE MUSIC – jedna z nejlepších plesových kapel "Kanci paní nadlesní"
Diskotéka Radia Kroměříž
Královský fotokoutek
Plesem provází moderátoři Radia Kroměříž 
Cena vstupenky 390 Kč

Sobota 17. března od 20 hodiny
Ukončujeme plesovou sezonu v Kroměříži – ples pořádá Radio Kroměříž
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Předprodej vstupenek zahájen na těchto místech:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
1) Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)
2) KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž
3) EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž

OTEVÍRACÍ DOBY POKLADEN - www.dk-kromeriz.cz/vstupenky

E-TICKET! 

Vstupenky si můžete zakoupit a vytisknout i na internetu:
on-line rezervace a platba na colosseum.dk-kromeriz.cz

Důležité informace: 
Vstupenky si můžete zarezervovat. Rezervace platí 4 dny, pak jsou rezervovaná místa uvolněna do dalšího prodeje. Všechny rezervace končí 12. března 2018 o půlnoci. 

Od úterý 13. března do pátku 16. března do 15. hodiny si můžete na pokladnách Domu kultury zakoupit zbylé vstupenky (pokud zůstanou). 
Případný prodej vstupenek na místě konání akce bude zahájen 17. března v 19 hodin. 

Kontakt na organizátora: Miroslav Karásek, karasek@radiokromeriz.cz, tel.: 604 942 257

HLAVNÍ PARTNEŘI PLESU:

Prodej a servis vozů Citroën, servis vozů Subaru. Kotojedy 53 - www.mservis-citroen.cz
Exkluzivní partneři plesu:

Společnost MONT-KOVO se zaměřuje na výrobu a dodávku montovaných hal a ocelových konstrukcí již od roku 1995. V referencích společnosti MONT-KOVO můžete nalézt nejrůznější administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony a autoservisy, ocelové konstrukce atd.


Metalbrus

Nabízíme nejširší výběr brusiva a brusných materiálů: řezací a brusné kotouče, lamelové, stopkové a diamantové kotouče, brusnou vlnu, nekonečné lepené úzké a široké pásy – které pro vás také upravíme nebo vyrobíme na míru, stejně jako atypické rozměry brusiva na podložce přesně podle vašeho přání.
Dodáme i to, co jinde nenajdete! Jsme zde pro Vás již 20 let.
www.metalbrus.cz

 

Optika Fénix
Optika Fénix, kvalitní optik v samotném centru Kroměříže. Najdete nás na Riegrově náměstí naproti kostela. www.optikafenix.cz

Partneři plesu:
ZALOŽEN 1872. V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, jak dosvědčují četné písemné prameny k dějinám tohoto starobylého města. V současné době se v Přerově vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes přinášejí produktu úspěch. V průběhu let 1995 – 2014 získalo pivo ZUBR přes 50 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár PIVEX, České pivo, švédský Beer and Whisky festival či německá soutěž European Beer Star. Získaný počet medailí je v rámci České republiky ojedinělý a nemá konkurenci. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.
Více na www.zubr.cz


Držitel titulu Zlatá Evropská pivní hvězda za pivo Litovel Premium. 
Pivovar Litovel byl založen roku 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek - ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření piva, které sahají až do r. 1291. Od počátku byl  v českých rukou a není tomu jinak ani dnes. Snad právě proto se zde vaří pivo klasickým způsobem. Znamená to, že se dodržují osvědčené technologické postupy: pivo se vaří na danou stupňovitost, hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích na spilce a následuje dlouhé zrání tzv. dokvašování v ležáckém sklepě. Zpracovávají se  vysoce kvalitní domácí suroviny. Nepoužívají se urychlovací procesy s následným ředěním, umělým dobarvováním a dosycováním CO2. To vše má velký vliv na skutečnou kvalitu piva.  S litovelským pivovarem je spjato jméno našeho nejslavnějšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského, který v pivovaře bydlel a dokonce v pivovarském parku i trénoval. Jeho manželkou byla totiž dcera prvního litovelského sládka Josefa Elledera.
Královské pivo Litovel je „skutečná klasika“ oceňovaná  odborníky z oboru pivovarnictví na nejprestižnějších anonymních soutěžích a výstavách doma i v zahraničí.
Více na www.litovel.cz
Vychutnejte si bohatý slavnostní raut, který je zahrnut v ceně vstupenky, www.RKscena.cz
  


Související fotografie