Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rádio Kroměříž a spolek Zatoulané kočičí štěstí spojily své síly

21.10.2017


Už dlouhá léta existuje v Kroměříži útulek pro psy, ale o toulavé kočky se doposud nikdo nestaral. Situaci změnily až tři neobvykle aktivní a zvířata milující ženy Karla Chrástová, Vendula Brabcová a Tereza Jará, které pro ně založily spolek Zatoulaně štěstí. Rádiu Kroměříž tyhle zachránkyně imponovaly už před nějakou dobou, a proto jsme poskytly čtenářům detailní rozhovor o jejich každodenním zachraňování, který si můžete přečíst zde.
   
Rádio Kroměříž věnuje spolku 10 % výtěžku z prodaných propagačních věcí

Kvůli obrovské osobní iniciativě holek i faktu, že neexistuje příliš spolků, které by se věnovaly záchraně opuštěných koček, se náš rádiový tým rozhodl finančně podpořit a vyzdvihnout práci právě spolku Zatoulané kočičí štěstí. Zpečetili jsme to milou návštěvou jejich rezidence a zkámošením se se všemi mazlivými koťaty, kteří nám daly tlapku na to. A tak naše i vaše podpora začíná. Jak to bude celé probíhat?Tým Rádia Kroměříž aka tři na tři :)

Propagační předměty najdete v našem stánku na akcích a festivalech po celé léto

Rozhodli jsme se kočičímu útulku věnovat 10 % výtěžku z prodaných propagačních věcí, které můžete sehnat v našem stánku na různých festivalech a kulturních akcích. Seženete u nás náramky, hrnky, trička či propisky. Nebojte, potkáte nás skoro všude. Související fotografie