Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

I letošní ročník Tříkrálové sbírky v Otrokovicích a okolí byl opět úspěšný

12.01.2018

I letošní ročník Tříkrálové sbírky byl opět úspěšný. Koledníkům počasí letos přálo, a proto do terénu mohlo vyrazit 121 skupinek koledníků. 

V samotných Otrokovicích se vybralo 293 798 Kč. Celkový výtěžek sbírky a to včetně všech okolních obcí spadajících do působnosti Charity sv. Anežky Otrokovice činil krásných 717 118 Kč. To je o 24 717 Kč více než v minulém roce.

Na skupinky koledníků byli lidé většinou milí, vstřícní a také velmi štědří. 

 „Vážíme si toho, že osud druhých vám není lhostejný. Chtěli bychom touto cestou poděkovat také všem, kteří nám v této již mnohaleté tradici pomáhají. Děkujeme všem našim koledníkům, převážně z řad dětí, kteří se rok co rok vydávají na cestu, aby přinesli trochu radosti do vašich domovů. I oni se často vrací s úsměvem na tváři, nadšení ze setkání s vámi a se spoustou krásných zážitků. Tříkrálová sbírka totiž není jenom o samotném koledování, ale velký smysl vidíme právě v tom, že se můžeme navzájem setkávat. Velké díky patří i všem obětavým pomocníkům z řad dobrovolníků, kteří nám s přípravami a průběhem této akce pomáhají,“ Jan Žalčík, pastorační pracovník Charity sv. Anežky.

Zdroj: Otrokovice