Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Otrokovice nabídnou třídenní letní festival pro všechny! Vystoupí i Petra Janů

09.07.2018


Otrokovické letní slavnosti jsou po roce opět zpět! Od pátku 13. července do neděle 15. července ožije město hudebními produkcemi, zábavnými programy pro děti, letním kinem, ale těšit se můžete i na výstavu pod širým nebem či sportovní klání. Tento multižánrový festival bude bavit v různých částech Otrokovic. Přijďte si užít pestrou zábavu, určitě nebudete litovat!

O5 a Radeček, Petra Janů s kapelou, Děda Mládek Illegal Band, Ivan Hlas Trio nebo Milan Peroutka a Perutě. To je jen malý výčet hudebníků a kapel, které během festivalu do Otrokovic zavítají. Seniory potěší dechová hudba Drietomanka, děti si užijí loutek Jů a Hele nebo klauna Brdíka, sportovně založení se mohou zapojit do stále více oblíbených závodů Dračích lodí.

Festival potěší i příznivce letního kina

Milovníci letního kina shlédnou akční film Black Panther nebo sci-fi Solo: Star Wars Story. To a mnoho dalšího se chystá hned na několika místech našeho města. Hlavní produkce festivalu tradičně probíhá na velkém pódiu před hotelem Baťov - Společenský dům, část programu se odehraje také v Kvítkovicích – u kostela Sv. Anny. 

Rekreační oblast Štěrkoviště uvítá sportovní část

Sportovní část slavností se koná v Rekreační oblasti Štěrkoviště, doprovodné programy se uskuteční i na náměstí 3. května, modelářském letišti Bělov nebo v přístavišti. Výtvarníci představí obrazy, plastiky a sochy v parku vedle Společenského domu.

Opět přijede Moravský drak

Stejně jako v uplynulých letech mohou návštěvníci festivalu využít k přepravě na Baťově vláček Moravský drak. Z přístaviště bude v sobotu a v neděli ve čtyřicetiminutových intervalech vyplouvat výletní loď Morava. Celý třídenní festival Otrokovické letní slavnosti 2018 je pro návštěvníky opět celý zdarma. Výjimkou je vstupné na loď Morava a do Moravského vláčku - palubní lístky lze zakoupit v den plavby v „domečku TIC“ v přístavišti, ve vláčku hradí jízdné pasažéři přímo u pana řidiče

Zdroj: MÚ Otrokovice

Foto: David Sedlecký [CC BY-SA 4.0  (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons