Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Deadpool se vrací na stříbrné plátno v premiéře Golden Apple Cinema

16.05.2018


A je to tady! Zlínské multikino Golden Apple Cinema přivítá svérázného superhrdinu Deadpoola, který se vrací v pokračování úspěšného snímku. Očekávejte, že i tentokrát bude hýřit černým humorem, v akci vytasí spoustu sarkastických hlášek a neochudí vás ani o používání svých super-schopností způsobem, který by nejspíše jeho komiksoví kolegové nekvitovali… Vy se každopádně budete díky tomuto všemu v kině dobře bavit.

DEADPOOL 2

USA - 2018 - (15) – 119 minut - titulky - CinemArt – akční komedie

Když Wade Wilson neboli Deadpool (Ryan Reynolds) v roce 2016 vtrhnul do kin jako nejužvaněnější a nejvtipnější superhrdina všech dob, brutálně zamával nejen se svými protivníky, ale i s žebříčky nejnavštěvovanějších komiksových filmů. A nyní se vrací, aby s pomocí svých schopností opět zachraňoval celý svět. Třeba před děsivě nebezpečným lepkem v potravinách.

Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. 

Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne.

Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.

Režie: David Leitch

Hrají: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Bill Skarsgård, Zazie BeetzHLEDÁ SE PRINCEZNA

Ukrajina - 2018 - (0) - 90 minut - dabing - Bohemia MP – animovaný

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen 
a zlých čarodějů. 

Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu a na první pohled se do ní zamiluje. Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, strašlivý čaroděj Chornomor potřebuje Milinu moc lásky, aby ji přeměnil v magickou temnou sílu. Vykouzlí proto obrovský vír a unese Milu přímo před Ruslanovýma očima. Ten nemá ani tušení, že Mila je dcerou krále. Ruslan se bez okolků vydává na záchranu své milé. Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry?

Režie: Oleh Malamuzh


PŘEDPREMIÉRA 23. KVĚTNA:

SOLO: STAR WARS STORY 3D

USA - 2018 - (0) – 135 minut – dabing/titulky - Falcon – akční sci-fi

Naloďte se na Millennium Falcon a vydejte se do předaleké galaxie ve filmu Solo: Star Wars Story, zbrusu novém dobrodružství nejoblíbenějšího syčáka v galaxii. V řadě troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí potkává Han Solo nejen mohutného Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.

Režie: Ron Howard

Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany