Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Americká jazzové zpěvačka Nina Van Horne vystoupí v Holešově

09.03.2018


„Nejsyrovější bluesová žena v showbyznysu” – tak popsal francouzsko-americkou zpěvačku Ninu Van Horne její baskytarista. Zpěvačka, která vystoupí v sobotu 10. března v holešovském zámku je držitelkou několika ocenění za album “Seven Deadly Sins a její koncerty jsou plné energie a kvalitní hudby. Zpěvačka přiváží oblíbený koncertní program, v němž zpívá písně slavné Niny Simone, legendární jazzové zpěvačky. 

Nina Van Horn je bývalá klasická tanečnice, která se scéně pohybuje od 14 let a dokazuje to pokaždé, když vstoupí na jeviště. Začala jako tanečnice klasických tanců, když vystupovala s Lyric Company of France. Poté zjistila, že umí zpívat a to dost dobře a stala se sopranistkou.

V klasickém zpěvu ale nenašla, co opravdu hledala. Rozhodla se proto odjet do Texasu a stát se country zpěvačkou. Její mnohá dobrodružství ji nakonec zavedla do New Orleans, kde našla skutečné uspokojení v blues, jízdě na Harley, ve whisky a cigaretách. Všechny tyto vášně vytvarovaly její hlas přesně pro tento druh hudby, která se stala jejím životem!

Cena lístku na koncert - základní 190 Kč, snížená 140 Kč