Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Mladá zpěvačka ze Zlína Jiřina Lysáková pokřtí své debutové album Stíny

09.02.2018


Už tento pátek 9. února pokřtí své debutové album zpěvačka Jiřina Lysáková ve zlínském klubu Bamboo. Mladou zpěvačku podpoří hosté Filip Vítů a Markéta Vodičková, samotné album pokřtí zpěvačka z kapely Imortela Kateřina Bartoňová.

Jiřina Lysáková žije ve světě hudby od malička. Prošla několika pěveckými soutěžemi a sedm let zpívala s kapelou hrající country muziku. Působila také čtyři roky v rockové kapele Kóan hrající vlastní tvorbu. Nyní se jí otevřely dveře do sólového hudebního světa, a jak sama prozradila, všechno nabírá neuvěřitelné obrátky. Uplynulý rok věnovala Jiřina Lysáková především svému prvnímu albu, které vzniklo pod taktovkou skladatele Radima Bačuvčíka, natočila klip ke své písni Stíny a prošla si i prvním rozhovorem v rádiu. Intonační čistota a upřímné emoce v každém tónu vás přesvědčí o umění téhle zpěvačky už tento pátek ve zlínském klubu Bamboo.

,,Ráda bych poděkovala především Radimovi Bačuvčíkovi, se kterým koncertuji od roku 2016, a se kterým jsem odehrála nespočet koncertů a soutěž kapel v Ostravě. Díky němu vzniklo nahrávání alba a pevně doufám, že toho společně ještě hodně vytvoříme,“dodává zpěvačka.                                                                 Oficiální videoklip k písni Stíny 

                            


Související fotografie