Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Soutěž "Tohle Radio Žeru"

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Pokračování české romantické trilogie Zahradnictví uvádí Golden Apple Cinema

14.11.2017


Zlínské multikino Golden Apple Cinema zítra uvede premiéru třetí kapitoly rodinného filmu Zahradnictví autorského dua Hřebejk - Jarchovský. Poslední díl s názvem: Nápadník se odehrává na konci 50. let a vypráví o rodinných vztazích poznamenaných válkou a komunistickým převratem. Jde o romantickou komedii o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí. První opravdu velkou roli zde dostala mladá herečka Anna Fialová, kterou teď můžeme vidět v seriálu První republika v roli emancipované automobilové závodnice Ireny.

ZAHRADNICTVÍ: NÁPADNÍK

ČR - 2017 – 113 minut - CinemArt – drama

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Anna Fialová, Ivan Lupták, Tereza Hladíková, Aňa Geislerová, Martin Finger, Filip Březina, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Sabina Remundová, Lenka Krobotová, David Novotný, Rozálie Peřinová, Karel Dobrý, Vendula Svobodová, Miroslav Táborský, Jáchym Kučera, Kryštof Michal, Jan Kalina, Zdeněk Pecháček

Třetí film Zahradnictví s názvem Nápadník se odehrává na samém konci let padesátých. Je příběhem lásky, tentokrát lásky milenecké. Vypráví o bitvě mezi rodiči a jejich dětmi, poznamenanými válkou a komunistickým převratem.
Nápadník s tragikomickým nadhledem obkresluje ostrou zlomovou linii mezi předválečnou a poválečnou generací. Generační střet vychází z odlišných životních zkušeností rodičů a jejich dětí. Každá generace má svoji představu o tom, jak k takovému štěstí dojít a jisté je, že k němu musí najít cestu sama.


Půlnoční premiéru ve čtvrtek 16. 11. bude mít akční fantasy Liga spravedlnosti. Film režiséra Zacka Snydera, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics o stejnojmenném superhrdinském týmu.

LIGA SPRAVEDLNOSTI

USA - 120 minut – dabing/titulky – akční fantasy

Režie: Zack Snyder

Hrají: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Amber Heard, Willem Dafoe, Diane Lane

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů - kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) - už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.