Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Holešovským zámkem se rozezní blues. Přijedou ti nejlepší evropští hudebníci

10.11.2017


Nejstarší a jediný mezinárodní festival bluesové hudby ve Zlínském kraji. Zámek v Holešově přivítá v pátek už 18. ročník tradičního hudebního festivalu Bluesový podzimek. Vedle umělců z kolébky blues USA zde pravidelně vystupují nejlepší hudebníci z Evropy.

Na festivalu zahraje pět kapel, řekla Jana Slovenčíková z pořádajícího Městského kulturního střediska Holešov. Vystoupí Nick Schnebelen Group (USA), Cheap Tobbaco (PL), Old Dogs feat. Charlie Slavík, Magdalena Malaníková a S.O.S., Good Old Trails.

Zahraje oceněný bluesový kytarista Schnebelen 

Schnebelen vyrazil se svým triem na sólové světové koncertní turné po rozpadu rodinné kapely Trampled Under Foot. Ta v roce 2014 získala prestižní ocenění Blues Music Award jako nejlepší bluesový soubor a jejich album vyhrálo coby nejlepší bluesová nahrávka. Samotný Schnebelen byl v roce 2008 vyhodnocen jako nejlepší bluesový kytarista.

Festival začne v zámeckém New Drive Clubu v 19.00. Vstupenky lze v předprodeji zakoupit v síti Ticketportal a v informačním centru na zámku za 190 korun. Na místě budou stát o 40 korun více