Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Psí domov s Radiem Kroměříž

03.09.2017

Rádio Kroměříž a Městský útulek pro psy Čápka hledají pro opuštěné mazlíčky nové páníčky. Pomozte i vy, fotky pejsků a informace najdete na www.radiokromeriz.cz www.utulekkromeriz.cz

Zájemci se mohou přijít podívat na pejsky v návštěvní hodiny, mohou je vzít i na procházku a více se s nimi seznámit. Děkujeme za podporu!
 
ODRIN - kříženec, pes. Věk 8 let. Váha 22 kg. Kamarádský, temperamentní pes. Na vodítku dobře ovladatelný. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Napajedlích.

 
LUKIN – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 21 kg. Hodný, kamarádský a temperamentní pes. Líbit se mu bude na dvorku nebo zahrádce s dobře zateplenou boudou. Nalezen v Kroměříži.
 


SPRING - kříženec. Pes. Věk 6 let. Váha 20 kg. Klidný, kamarádský a hodný pes. Vhodný volně na dvorek nebo zahradu se zateplenou boudou.
BEN - kříženec větší velikosti, pes. Věk 3 roky, váha 29 kg. Kamarádský, kontaktní pes, zvládá základní povely. Vhodný na dvůr nebo zahradu. Nedoporučujeme k dalšímu psovi.


NAGAR – kříženec, kastrovaný pes. Věk 5-6 let. Váha 26 kg. 
Sebevědomý, temperamentní pes. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Kroměřiži.
Zájemci, přijďte se na něj podívat v návštěvní hodiny. Děkujeme za sdílení.


AVI - kříženec malého vzrůstu, fenka. Věk 9-10 let, váha 10 kg. Avě zemřela majitelka a tak se ocitla v útulku a hledá nový domov. Je to milá, kamarádská fenka. Čistotná, zvyklá v bytě. Vhodná i ke starším lidem jako společnice, na vodítku chodí krásně. 


VERO – kříženec, pes. Věk 2-3 roky. Váha 34 kg. Sebevědomý, dominantní pes. Na vodítku je dobře ovladatelný, netahá, je zvyklý na náhubek. Svým vzezřením budí respekt. Hledáme pro něho zkušeného a zodpovědného člověka. Nedoporučujeme k dětem, nedoporučujeme k jinému psovi. Vhodný na zahradu, která je dobře zabezpečena. Nalezen v Kroměříži.


NORIS - kříženec německého ovčáka, pes. Věk 6-7 let, váha 22 kg. NORIS byl po 2,5 letech vrácen z adopce. Hledáme mu proto nový domov. Je temperamentní, vyhovovali by mu dlouhé procházky. Vhodný na dvůr nebo zahradu s dobře zabezpečeným oplocením. Naučil se totiž utíkat a je potřeba s tím počítat. 


DABINA - kříženec jezevčíka, fenka. Věk 8 let, váha 5 kg.  Kamarádská, temperamentní a nenáročná fenka. Na vodítku chodí pěkně. Vhodná na dvorek nebo zahrádku se zateplenou boudou. 


BALIN - kříženec jezevčíka, pes. Věk 10 let, váha 9 kg. Klidný, hodný a nenáročný pejsek. Je čistotný, byl zvyklý v bytě. Majitel mu umřel a tak pro něho hledáme nový domov. Vhodný do bytu nebo i ke starším lidem.


MARLY - kříženec, pes. Věk 3 roky, váha 25 kg. Temperamentní, kontaktní pes. Ale bude potřebovat důslednost a vymezit hranice.  Nezná žádné povely a na vodítku jsme ho museli naučit chodit. Ale je mladý, vše se dá naučit. Miluje nade vše vodu a dostat ho z vody někdy bývá problém. Vhodný na dvůr nebo zahradu. Nalezen v Kroměříži.


IDEA - belgický ovčák, fena. Věk 3-4 roky, váha 18 kg. Temperamentní, kontaktní fena. Zpočátku je trochu opatrná a plachá. Jinak reaguje na základní povely. Pro svého nového pána udělá všechno, aby se mu zavděčila. Potřebuje hodného a zkušeného člověka. Vhodná na dvůr nebo zahradu s dobře zateplenou boudou. Nalezena v Kroměříži.

Související fotografie