Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Psí domov s Radiem Kroměříž

03.09.2017

Rádio Kroměříž a Městský útulek pro psy Čápka hledají pro opuštěné mazlíčky nové páníčky. Pomozte i vy, fotky pejsků a informace najdete na www.radiokromeriz.cz www.utulekkromeriz.cz

Zájemci se mohou přijít podívat na pejsky v návštěvní hodiny, mohou je vzít i na procházku a více se s nimi seznámit. Děkujeme za podporu!
 
ODRIN - kříženec, pes. Věk 8 let. Váha 22 kg. Kamarádský, temperamentní pes. Na vodítku dobře ovladatelný. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Napajedlích.

 
 
JENNY - kříženec středního vzrůstu, fenka. Věk 2 roky, váha 16 kg. Hodná, ale zpočátku trochu bázlivá fenka. K cizím lidem nedůvěřivá, bude potřebovat trochu trpělivosti a všechno se dá napravit. Vhodná na dvorek nebo zahrádku. Nalezena v Kroměříži.

 
GORO - kříženec, pes. Věk 8 let, Váha 22 kg. Hodný, kamarádský pes. Na vodítku chodí pěkně. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Žalkovicích.
 
 
 
HUNTER - kříženec většího vzrůstu, pes. Věk 5 let, váha 31 kg. Klidný, k cizím lidem zpočátku rezervovaný. Hledáme pro něj zkušeného člověka s klidným přístupem, vhodný na dvůr nebo zahradu. Nalezen v Kroměříži.

 
BRUNO - kříženec většího plemene, pes. Věk 2 roky. Je zpočátku hodně nedůvěřivý, nejistý. Jakmile ale zjistí, že se nemusí bát, je hodný, zvládá základní povely. Vyrůstal v bytě s dalším psem, není konfliktní a má hygienické návyky. V kotci se mu vůbec nelíbí, snaží se utíkat, nejspíš mu chybí psí kamarád. Hledáme pro něho trpělivého člověka, kterému by mohl zase věřit.
 

KATIS - kříženec, fena. Věk 4 roky. Váha 26 kg. Kamarádská, temperamentní, hravá fena. Vhodná nejlépe na dvorek nebo zahradu. Nalezena v Kroměříži. Fenka je kastrovaná.
 

LUKIN – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 21 kg. Hodný, kamarádský a temperamentní pes. Líbit se mu bude na dvorku nebo zahrádce s dobře zateplenou boudou. Nalezen v Kroměříži.
 

DONALD - německý ohař, pes. Věk 4-5 let. Hodný, temperamentní pes. Typický představitel tohoto plemene. Vhodný do sportovnější rodiny, bude potřebovat delší procházky.

 
SPRING - kříženec. Pes. Věk 6 let. Váha 20 kg. Klidný, kamarádský a hodný pes. Vhodný volně na dvorek nebo zahradu se zateplenou boudou.


BEN - kříženec, pes. Věk 13 let. Váha 13 kg. Beník byl vrácen po 8 letech z adopce z důvodu úmrtí majitelky. Je to klidný, hodný, kamarádský a nenáročný psík. Byl zvyklý na dvorku. 

 
LUPO – kříženec střední velikosti, pes. Věk 10 let. Váha 14 kg.
Klidný, hodný a čistotný pes. Mohl by být i v bytě, je to už starší pán. Je nenáročný a zasloužil by si klidné stáří v novém domově. Nalezen v Kroměříži.

Související fotografie