Hrajeme i na

Klikněte a poslouchejte rádio Kroměříž
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Rocková šedesátka

Baví Vás: Markéta Žilinská

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI KLIENTI

Psí domov s Radiem Kroměříž

19.05.2017

Rádio Kroměříž a Městský útulek pro psy Čápka hledají pro opuštěné mazlíčky nové páníčky. Pomozte i vy, fotky pejsků a informace najdete na www.radioKromeriz.cz a www.utulekKromeriz.cz

Zájemci se mohou přijít podívat na pejsky v návštěvní hodiny, mohou je vzít i na procházku a více se s nimi seznámit. Děkujeme za podporu!


DESI - kříženec, fenka. Věk 4 roky. Váha 32 kg. Klidná, hodná, milá a kamarádská fenka. Vhodná na zahradu nebo dvůr. Na vodítku chodí velice pěkně. Byla odebrána z nevhodných podmínek spolu se svými štěňaty.
ODRIN - kříženec, pes. Věk 8 let. Váha 22 kg.
Kamarádský, temperamentní pes. Na vodítku dobře ovladatelný. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Napajedlích.GORO - kříženec, pes. Věk 8 let, Váha 22 kg.
Hodný, kamarádský pes. Na vodítku chodí pěkně. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Žalkovicích.HUNTER - kříženec většího vzrůstu, pes. Věk 5 let, váha 31 kg. Klidný, k cizím lidem zpočátku rezervovaný. Hledáme pro něj zkušeného člověka s klidným přístupem, vhodný na dvůr nebo zahradu. Nalezen v Kroměříži.


KATIS - kříženec, fena. Věk 4 roky. Váha 26 kg. Kamarádská, temperamentní, hravá fena. Vhodná nejlépe na dvorek nebo zahradu. Nalezena v Kroměříži. Fenka je kastrovaná.LUKIN – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 21 kg. Hodný, kamarádský a temperamentní pes. Líbit se mu bude na dvorku nebo zahrádce s dobře zateplenou boudou. Nalezen v Kroměříži.
DONALD - německý ohař, pes. Věk 4-5 let. Hodný, temperamentní pes. Typický představitel tohoto plemene. Vhodný do sportovnější rodiny, bude potřebovat delší procházky.


SPRING - kříženec. Pes. Věk 6 let. Váha 20 kg. Klidný, kamarádský a hodný pes. Vhodný volně na dvorek nebo zahradu se zateplenou boudou.


DON - americký stafordšírský teriér, pes. Věk 12 let, váha 30 kg. Klidný, hodný pes. Vhodný k člověku, který má zkušenosti s tímto typem psů. Je to již postarší pán a zasloužil by si klidné stáří. Byl nalezen uvázán před útulkem. Nedoporučujeme ho k jinému psovi.
BEN - kříženec, pes. Věk 13 let. Váha 13 kg. Beník byl vrácen po 8 letech z adopce z důvodu úmrtí majitelky. Je to klidný, hodný, kamarádský a nenáročný psík. Byl zvyklý na dvorku.TAPS – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 11 kg.
Klidný, hodný pes. Zpočátku je k cizím lidem nedůvěřivý. Jinak chodí pěkně na vodítku, netahá, mohl by být i v bytě. Nalezen v Kroměříži.LUPO – kříženec střední velikosti, pes. Věk 10 let. Váha 14 kg.
Klidný, hodný a čistotný pes. Mohl by být i v bytě, je to už starší pán. Je nenáročný a zasloužil by si klidné stáří v novém domově. Nalezen v Kroměříži.


Související fotografie