Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Anna K. se na jaře vrátí rovnou na tři velké koncerty

04.12.2017


Jedny z nejlepších koncertních sálů v zemi, výborný zvuk, speciální scéna a ty největší hity nebo písničky z nového alba Světlo. Tak budou vypadat tři velké koncerty, kterými se Anna K. po nemoci vrátí zpátky na pódia. S velkou šestičlennou kapelou za zády zahraje 7. dubna v Ostravě (Gong), 10. dubna v Brně (SONO) a 12. dubna v Praze (Forum Karlín). 

„Anna K. si už koncept výpravných koncertů se speciální scénou vyzkoušela na letošním vyprodaném turné po divadlech. Posun do větších sálů přinese divákům ještě jiný zážitek, které umocní prostředí všech tří výjimečných koncertních sálů, které jsou proslulé mimo jiné i vynikajícím zvukem,“ říká Ladislav Vajdička z managementu BrainZone. 

Koncerty budou oslavou zpěvaččina návratu

Zpěvačka podle svých slov chystá dvouhodinové vystoupení. „Bude to oslava mého návratu poté, co jsem svedla druhý boj s vážnou nemocí, a zároveň poděkování mým milovaným fanouškům, kteří mě celou dobu podporovali,“ říká Anna K. „Žádný sebelítostivý patos však nečekejte, budeme se radovat, tančit, zpívat a pokud přeci jenom ukápne slza, bude to rozhodně slza štěstí,“ dodává zpěvačka, které aktuálně v rádiích rotuje singl Až mě zachráníš. 

Trojice koncertů Moje světlo podpoří letošní album Anny K. Světlo, které vznikalo v osvědčeném tandemu s jejím životním partnerem a producentem Tomášem Varteckým. Jednou skladbou přispělo legendární duo Zdeněk Svěrák – Jaroslav Uhlíř a na několika aranžích se podílel i Jan P. Muchow, který stál za přelomovou nahrávkou Anny K. Nebe. Jedenáct skladeb, které díky velkému stylovému rozptylu oscilují mezi písničkářstvím, elektronikou, rockem i šansonem, zdobí i několik hostů. Kromě Jaroslava Uhlíře na piano je to i zpěvák Robert Kodym v duetu Milá nebo členové britské kapely Reef. 

Vstupenky na trojici vystoupení nazvanou Moje světlo jsou v předprodejní síti TicketLIVE