Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Soutěž "Tohle Radio Žeru"

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Lenny předvedla v klubu Roxy emotivní show a převzala ocenění za album Hearts!

10.11.2017


Talentovaná písničkářka s nezaměnitelným hlasem Lenny včerejší emotivní show ohromila vyprodané pražské Roxy. Pro velký zájem se dnes koncert na stejném místě odehraje podruhé. A opět hlásí vyprodáno. Následují koncerty v Bratislavě (30. 11. Atelier Babylon) a Brně (6. 12. Sono Centrum).
 
„Včerejší koncert je pro mne pořád jako jeden velký sen. Všechno, co jsme s mým týmem plánovali dlouhé týdny, se mi splnilo a vyměněná energie mezi mnou a publikem byla opět jedinečná. Jsem moc vděčná, že byl o oba koncerty takový zájem,“ zaznělo od Lenny.
 
Po obrovském úspěchu, jenž Lenny zaznamenala s turné k debutové desce Hearts, která patřila několik týdnů k nejprodávanějším a Lenny s ní posbírala 5 sošek v Hudebních cenách, oznámila tři samostatné koncerty pro závěr letošního roku. Zmíněné pražské Roxy se velmi rychle vyprodalo a na žádost posluchačů byl přidán termín druhý. Pro Pražany se jedná o letošní poslední šanci si fenomenální Lenny poslechnout naživo.
 
Předskokanem byl zpěvaččin oblíbenec „nejvýstřednější z pražských alternativců“ Lazer Viking. Poté společně s producentem a multiinstrumentalistou Ondřejem Fiedlerem a bubeníkem Adamem Vychodilem Lenny předvedla jedinečnou show evropského formátu a tím laťku české klubové scény zase pozvedla o kus výše.
 
Stovky návštěvníků zpívali společně s Lenny, emocemi se nešetřilo a množství energie, euforie a hudebního nadšení nenechalo nikoho stranou. Naživo zazněly autorské skladby z debutového alba Hearts, ale i starší skladby. Hudební zážitek umocnila vkusná scéna a poutavé video projekce, za kterými spolu s Lenny stojí Matyáš Vorda z kapely Mandrage.  
 
Během koncertu Lenny od zástupců hudebního vydavatelství Universal Music převzala Platinové album za milionový obrat.
 
Návštěvníci dnešního koncertu se mají rozhodně na co těšit.
 
Hvězda talentované písničkářky Lenny na českém i západoevropském trhu neustále stoupá. Lenny se podařilo okouzlit italský hudební trh, její kalendář akcí se plní a po hudebním světě koluje nový klip k remixu úspěšné písně Hell.o od amerických Fancy Cars, která ve své originální verzi na YouTube nasbírala již přes 5 milionů zhlédnutí.