Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední Relax s Kamilou Krátkou

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Lana Del Rey dnes vydává dlouho očekávané album Lust For Life

21.07.2017


Populární americká zpěvačka Lana Del Rey je konečně zpět. Po úspěšných singlech „Love" a „Lust For Life", kterými potěšila v první polovině tohoto roku, na trh konečně uvádí dlouho očekávanou albovou novinku „Lust For Life".

Na novince „Lust For Love" zpěvačka pracovala s přestávkami téměř dva roky a nakonec na ni zařadila šestnáct písní. Výkonným producentem desky je sama interpretka, stejně tak i americký skladatel a producent Rick Nowels, který se zpěvačkou spolupracoval již v minulosti, ale je podepsán například i pod hity Celine Dion, Brandona Flowerse, Adele, Madonny, Dido nebo Nelly Furtado. Další producentskou podporou byli například osvědčení Benny Blanco, Emile Haynie nebo Max Martin.

Nová deska přináší i několik zajímavých hudebních spojení. Na albu si zahostoval například americký rapper A$AP Rocky, legendární zpěvačka Stevie Nicks, Sean Lennon nebo americký rapper Playboi Carti. Aktuálně desku propaguje titulní píseň „Lust For Life", která pomalu začíná bodovat i v hitparádách. Není se čemu divit, song se zpěvačkou natočil populární kanadský zpěvák The Weeknd.

Léto roku 2017 patří návratu Lany Del Rey. Nenechte si ujít její nové album „Lust For Love“, které vychází 21. července pod hlavičkou labelu Universal Music!